Personal tools
HylaFAX The world's most advanced open source fax server

Korkmaz

Çay keyiflerimizin vazgeçilmesi çaydanlıklar… Korkmaz markasının birbirinden şık ve zarif tasarımlı çaydanlıkları çay tiryakilerinin beğenisini topluyor. Sufizimden etkilenerek tasarlanan Mevlevi Çaydanlık Takımı eteklerini açmış dönen bir semazeni tasvir ederek, çay keyfimize ve hoş muhabbetimize huzur katıyor. Çelik, Satin, Kırmzı ve Beyaz renkleri bulunan Mevlevi çaydanlığın beyazı görülmeye değer.

Porselen demlikte çayın tadı başkadır diyenlerdenseniz Korkmaz sizleri de düşünerek Spring ve Lalezar modellerini tasarlamış. Alt kısımları paslanmaz çelik üst kısımları porselen olan bu çaydanlıklar ile çayın lezzetini doyasıya yasayın.

Estetik ve güvenliği bir arada isteyenleri de unutmadık. Korkmaz Esta devrilmeyen çaydanlık tam size göre. Artık çaydanlık devrilmelerine ve yanmaya son. Kilitli kapak sistemi sayesinde devrilse bile dökülmeyen Esta çaydanlık sizlere güvenli bir kullanım sunuyor. Beş çayı keyfim her şeyin diyenlerdenseniz Korkmaz’ın birbirinden farklı çaydanlıklarını incelemeyi unutmayın.


This page was last modified on 10 December 2012, at 07:09.

Powered by MediaWiki
Attribution-ShareAlike 2.5

Project hosted by iFAX Solutions